Pielgrzymi z Chorzeszowa

Mieszkańcy i Pracownicy Domu Pomocy Społecznej w Chorzeszowie w roku Jubileuszu -30 lecia istnienia Fundacji  im. Brata Alberta  oraz w Jubileuszowym Roku Świętego Brata Alberta pielgrzymowali  do Sanktuarium Św. Jana Pawła II w Krakowie na Białych Morzach. Uczestniczyli w Eucharystii, której przewodniczyli J.E.Ks. Arcybiskup Metropolita Krakowski Marek Jędraszewski oraz Prezes Fundacji im. Brata Alberta ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski.  Mieli też okazję  zwiedzić Muzeum Jana Pawła II oraz Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w krakowskich Łagiewnikach.

Piękną i radosną chwilą było spotkanie i rozmowa naszych podopiecznych i pracowników z J.E. Ks. Arcybiskupem Markiem Jędraszewskim. Wspominaliśmy Jego, pełną ciepła i uśmiechu, wizytę w naszym Domu w Chorzeszowie.

XXV Ogólnopolska Pielgrzymka Fundacji im. Brata Alberta była czasem wielkiej wspólnej radości i modlitwy ponad 1000 osób niepełnosprawnych.

Serdecznie dziękujemy i gratulujemy Organizatorom WTZ i ŚT z  Chrzanowa.

Autor: Jan Bujnowicz