Spotkanie opłatkowe ludzi „dobrych jak chleb”

Spotkanie opłatkowe podopiecznych, pracowników oraz sympatyków i przyjaciół Fundacji im. Brata Alberta w Łodzi i w Chorzeszowie, to  spotkanie ludzi „dobrych jak chleb”. Ludzi, którzy są otwarci na drugiego człowieka, ludzi, którzy  potrafią się dzielić: swoim czasem, swoją otwartością, dobrocią serca i często swoim groszem, szczególne z ludźmi najbardziej potrzebującymi.   Wielokroć jako Fundacja im. Brata Alberta w Łodzi i w Chorzeszowie doświadczamy Waszej dobroci.

Dlatego pragniemy  dzisiaj, raz jeszcze, powiedzieć WAM Wszystkim– Dziękujemy!

Dziękujemy za każdy dobry odruch waszego serca. Dziękujemy za to, że Jesteście!

Dziękujemy ogromnie serdecznie wszystkim Gościom, którzy zaszczycili nas swoją obecnością.

             W trakcie spotkania opłatkowego Fundacji im. Brata Alberta w Łodzi i w Chorzeszowie, Prezes Fundacji -ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski,  wręczył Nagrody Społeczne im. Stanisława hr Pruszyńskiego, które corocznie przyznawane są za wielką wrażliwość, za życzliwość, za pomoc, za zaangażowanie w pracę społeczną i zawodową na rzecz podopiecznych Fundacji im. Brata Alberta.

W tym roku Laureatami Nagrody są:

  1. Dariusz Matyśkiewicz- Bełchatów
  2. Nadleśniczy Adam Pewniak – Łask Kolumna
  3. Nadleśniczy Andrzej Kuchczyński – Złoczew
  4. Nadleśniczy Jarosław Zając – Bełchatów

            Podziękowania szczególne, za pomoc i współpracę, za życzliwość i działania na rzecz osób niepełnosprawnych, podopiecznych Fundacji im. Brata Alberta w Łodzi i w Chorzeszowie powędrowały w tym roku dla:

  1. Wioletty Okupińskiej-Janus
  2. Marka Izydorczyka
  3. Stowarzyszenia „Szuflandia” z Łasku
  4. Grupy Przyjaciół „Łódź Kocha Sport”
  5. Uniwersytetu III Wieku w Łasku
  6. Koła Przyjaciół Fundacji im. Brata Alberta w Łodzi i w Chorzeszowie

Wszystkim  Laureatom i wyróżnionym serdeczne Gratulacje i Podziękowania!!!

Autor tekstu: Jan Bujnowicz – Dyrektor DPS