Dzień Brata Alberta

Jak co roku  w czerwcu Jednostki Fundacji im. Brata Alberta w Łodzi i w Chorzeszowie przeżywały uroczystość Dnia Patrona Fundacji. Uroczystość ta łączyła się z Jubileuszem 30-lecia powstania naszej Fundacji. Na zaproszenie Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Łodzi i Nadleśnictwa Kolumna nasze braterskie Spotkanie odbyło się na Szkółce Leśnej w Drzewocinach. Uczestniczyli w nim nasi Przyjaciele z Warsztatu Terapii Zajęciowej w Łasku, WTZ w Konstantynowie Łódzkim, WTZ przy PSONI Koło w Zgierzu oraz ŚDS w Sędziejowicach, ŚDS w Łasku.Dzień Patrona22jpg
Wśród Gości było wielu Leśników z Dyrektorem Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Łodzi- Dariuszem Pieniakiem na czele. Medale i Podziękowania dla „ludzi dobrych jak chleb” pomagających podopiecznym naszej Fundacji wręczał Prezes Fundacji Ks. Tadeusz Isakowicz – Zaleski,  który także przewodniczył Jubileuszowej Eucharystii.
Gratulujemy wszystkim wyróżnionym i nagrodzonym. Dziękujemy i prosimy abyście o nas nie zapominali.
Dziękujemy wszystkim, którzy tego szczególnego dnia byli z nam.

Autor: Jan Bujnowicz
Zdjęcia: Kasia Bujnowicz