Spotkanie opłatkowe… Inne niż wszystkie…

Spotkanie Opłatkowe DPS Fundacji im. Brata Alberta5

Spotkanie Opłatkowe Domu Pomocy Społecznej Fundacja im. Brata Alberta w Łodzi i Fundacja im. Brata Alberta DPS w Chorzeszowie przeżywaliśmy razem z Pasterzem Kościoła Łódzkiego – Ks. Arcybiskupem Grzegorzem Rysiem.
Był z nami, jak zawsze, nasz Prezes-Ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski.
Było rodzinnie i radośnie – wyjątkowo… Spotkanie Opłatkowe DPS Fundacji im. Brata Alberta3
Laureatami Nagrody Społecznej współzałożyciela naszej Fundacji, Stanisława Hr Pruszyńskiego zostali: Dariusz Pieniak-Dyrektor Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Łodzi, Teresa Wesołowska – Starosta Łaski, Małgorzata Potakowska – Kierownik PSONI Koło w Zgierzu, Anna Bujnowicz- pracownik DPS w Łodzi.
Dziękujemy Wszystkim, którzy zaszczycili nas swoją obecnością w tym ważnym dla nas dniu! Jesteśmy wdzięczni Ks. Arcybiskupowi za piękne życzenia i słowa o ważnych dla nas ludziach. Pierwszym, który, aby pomóc swoim podopiecznym, przychodził zawsze do ludzi z „łapówką”. Drugim, któremu wystarczy pokazać ścieżkę, aby zrobił z niej autostradę!

 

Autor tektu:  Jan Bujnowicz
Zdjęcia: Anna Bujnowicz

Więcej zdjęć z tego wyjątkowego spotkania – już wkrótce!