Przekaż 1% podatku dla Wojtusia

Wojtek jest 10 – letnim chłopcem chorym na Dziecięce Porażenie Mózgowe. Przyszedł na świat jako wcześniak. Urodził się z wrodzonym zapaleniem płuc, z zaburzeniami oddychania i krwawieniem dokomorowym. Gdy miał 1,5 roku zdiagnozowano u niego chorobę. Na przełomie 2014 i 2015 roku Wojtuś miał operacyjnie wydłużane ścięgna Achillesa obu nóg, potem 7 tygodni gipsów i trudną rehabilitację. Obecnie jego wielkim sukcesem jest to, że w niewielkich pomieszczeniach porusza się samodzielnie, czasami potrafi przejść nawet kilkadziesiąt metrów bez pomocy.  Na dalsze odległości potrzebuje wciąż aktywnego wózka. Każdy jego postęp to dla nas ogromna radość i duma, gdyż widzimy na co dzień jakim kosztem zdobywa te umiejętności. One same nie przychodzą, każdy krok to wiele godzin nauki i ćwiczeń. To również dzięki Państwa pomocy możemy dalej iść naprzód. Bardzo dziękujemy za dotychczasowe przekazy 1% Waszego podatku i bardzo prosimy o pamięć przy tegorocznym rozliczeniu. Potrzebna jest dalsza intensywna rehabilitacja i sprzęt specjalistyczny do nauki chodzenia. Dzięki waszej pomocy dużo łatwiej będzie nam walczyć o przyszłą samodzielność Wojtusia, dlatego bardzo prosimy  Państwa o pomoc.

1% podatku dla Wojtusia
Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym „Słoneczko”
nr KRS 0000186434

w rubryce „Cel szczegółowy 1%” wpisać 117/Z Żuberek Wojciech

Indywidualne wpłaty:
Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym „Słoneczko”
Stawnica 33a, 77*400 Złotów
Nr konta: 89 8944 0003 0000 2088 2000 0010
z dopiskiem:
117/Z Żuberek Wojciech – darowizna