Podziękowanie

 Drodzy,  Święta Bożego Narodzenia  w naszej Wspólnocie Parafialnej były w tym roku Świętami bogatymi
w miłosierdzie, bogatymi w życzliwość i dobroć serca. Wszystkie te piękne cechy prawdziwie chrześcijańskie, prawdziwie godne świętowania Narodzin naszego Zbawiciela, objawiły się Drodzy
w Waszych darach, w Waszej bezinteresownej pomocy osobom słabszym, nie mogącym poradzić sobie samym w codziennym życiu, osobom niepełnosprawnym. 

W  imieniu moich podopiecznych – mieszkańców Domu Pomocy Społecznej w Chorzeszowie, swoim własnym, w imieniu Prezesa Fundacji im. Brata Alberta –   Księdza Tadeusza Isakowicza -Zaleskiego, bardzo dziękuję całej Wspólnocie Parafialnej i każdemu z Was z osobna za wrażliwość i pomoc w postaci paczek świątecznych, produktów spożywczych, sprzętu AGD. Wszystkie te dary serca, sprawiły ogromną radość naszym mieszkańcom.

Dziekuję w sposób szczególny Księdzu Proboszczowi Bogumiłowi, za serce gotowe i otwarte na pomoc drugiemu człowiekowi. Dziękuję Księże Proboszczu za inicjatywę wsparcia i pomocy naszym niepełnosprawnym mieszkańcom.  

Wspólnota dbająca o osoby najsłabsze, opuszczone, niepełnosprawne daje świadectwo miłości i wiary
i prawdziwie jest w stanie godnie przeżyć Święta przyjścia naszego Zbawiciela do każdego z nas.

Cieszymy się, i dziękujemy Bogu, że należymy do takiej Wspólnoty i że Ksiądz Proboszcz jest jej Przewodnikiem.

Jeszcze raz Wszystkim serdeczne – Dziękujemy!


Jan Bujnowicz – dyrektor Domu Pomocy Społecznej wraz z podopiecznymi