„Bądźmy dobrzy jak chleb” – prośba o świąteczną pomoc

Drodzy,

            W naszym Domu Pomocy Społecznej w pobliskim Chorzeszowie  już od blisko 20 lat, mieszkają na pobyt stały, osoby niepełnosprawne intelektualnie w stopniu głębokim.

Wiele już razy doświadczaliśmy dobroci i życzliwości od Naszej Wspólnoty Parafialnej, do której z radością należymy.

            W tym niezwykle trudnym dla nas czasie, kiedy Dom nasz jest zamknięty od ponad 9 miesięcy  i nasi podopieczni nie mogą wychodzić poza Ośrodek i kiedy nikt z zewnątrz nie może ich odwiedzić,  a teraz szczególnie w bliskości tak bardzo rodzinnych Świąt Narodzenia Pańskiego, mając w pamięci i w sercu świadczone przez Was dobro pragniemy prosić Was o pomoc i wsparcie.

            Chcemy sprawić, aby na twarzach naszych chłopców  w te Święta zagościł uśmiech, aby byli szczęśliwi i radośni. Prosimy zatem, jeśli Ktoś z Was może zrobić paczkę dla naszych podopiecznych, będziemy szczęśliwi. W paczce mogą być słodycze, kosmetyki, gry planszowe, puzzle, przybory do terapii i wiele innych rzeczy… mogą też być produkty żywnościowe, środki czystości – można nas też wspomóc wpłatą na konto bankowe:

DPS Chorzeszów:79 1240 3015 1111 0010 1396 6035

Paczki można zostawić w zakrystii naszego kościoła parafialnego.

            „Bądźmy dobrzy jak chleb”